Entry list


Mecsek Historic Rallye 2016 Nevezési lista / Entry list
No. Rajtsz. DRIVER CODRIVER NAT. ENTRANT CAR CLASS INT EHSRC CEZ NAT HobbyCar HTP
S3 Balics Ákos Borsfai Dávid Vitál-Sziget Kft. Suzuki Ignis
S2 Rimár Tamás Csicsely Pál WRXcomp Kft. Honda Civic Type-R
S1 Trábert Péter Lada 2105
OOO Riegl Gábor Szabó Viktor Lada 2107
OO Szabó Zsolt Polereczki Ramóna Constructorus Kft. Suzuki Swift
O Nagy Gábor Nagy Dalma PSN Zrt. Suzuki Swift
1 Jensen Valter CHR Pedersen Erik NOR/NOR Jensen Valter CHR Porsche Carrera RS C5 X X X
2 Silvasti Ville Halttunen Jonne FIN/FIN Porsche Carrera RS C5 X X X
3 Wirtmann Ferenc Barna György HUN/HUN Textura SC Ford Escort RS D3 X X X X
4 Pagella Maurizio Brea Roberto ITA/ITA Rododendri Historic Rallye Porsche 911 SC D4 X X X X
5 Helin Stefan Kjellgren Nikael SWE/SWE Helins Motorsport Opel Ascona A C3 X X X
6 Storang Christoffer Renstal Kjell SWE/SWE Bevetko Historic Rally Team Schwweden Ford Escort MK1 RS 1600 C3 X X
7 Gaál Ádám Kalapács Kornél HUN/HUN Scuderia Coppa Amici Opel Ascona B D3 X X X X
8 Peltonen Esa Lamminen Hannu FIN/FIN Historic Rally Club Finland Toyota Starlet D1 X X X
9 Szőnyi András Gábor Szabó Árpád HUN/HUN Speed Rally Team Kft. Lada 21011/2106 D2 X X X X
10 Norrgǻrd Sverre Hämäläinen Reeta FIN/FIN Historic Rally Club Finland BMW 2002 ti B4 X X X
11 Kivitila Elias Tuominen Timo FIN/FIN Historic Rally Club Finland Ford Escort Twincam B3 X X X
12 Hyvärinen Jari Hyvärinen Risto FIN/FIN Historic Rally Club Ford Escort 1300 GT C1 X X X
13 Wilkman Klaus Villikka Anni FIN/FIN Historic Rally Club Finland Triumph TR8 D4 X X X
14 Heikkilä Lauri Mäntylä Janne FIN/FIN Historic Rally Club Finland Lancia Fulvia HF C2 X X X
15 Bergquist Nils Magnusson Karl-Erik SWE/SWE Volvo 122 B4 X X X
16 Nagy Tamás Kalapács Zsolt HUN/HUN Főtaxi SC Moszkvics 403 Rallye B3 X X X X
17 Anttalainen Pekka Hietaniemi Antti FIN/FIN Historic Rally Club Finland Skoda Felicia Super A2 X X X
NON HTP
18 Balogh Sándor Groll Róbert HUN/HUN S.C.A.R. Ungheria SE Fiat 131 Racing D3 X
19 Varga Péter Végh Attila HUN/HUN Taubmann Racing Kft. BMW e30 325i E4 X
20 Hammer Tamás Dr. Darvas-Hammer Szilvia HUN/HUN Főtaxi SC Lada 21011 Gr.2 D2 X
21 Tóth István Bruckner Viktor HUN/HUN Főtaxi SC Skoda S120 S C1 X
22 Don Nitro HUN/ F&F Menedzsment Kft. Peugeot 205 Gti E2 X
23 Üveges Gábor Nagy Mariann HUN/HUN Márton Média Kft. Lada 2108 Samara E2 X
24 Pallaghy Botond Hetesi Viktor HUN/HUN F&F Menedzsment Kft. Peugeot 205 Gti E2 X
25 Rácz Tibor Ratting Tamás HUN/HUN Maricsek Team SE Lada 21011 D1 X
26 Serényi András Szlatnik Bernadett HUN/HUN MR Racing Team SE Trabant 601 speciál E1 X
27 Ördögh Miklós Parkánszki Balázs HUN/HUN MAFC AMS Szakosztály Ford Escort XR3i E2 X
HOBBYCAR
28 Szabó Laci Ifj. Kuncz Dezső HUN/HUN Márton Média Kft. Lada VFTS H2 X
29 Szetei Norbert Chmelovics Balázs HUN/HUN Főtaxi SC Peugeot 205 Gti H2 X
30 Stepán Árpád Kocsis István HUN/HUN MR Racing Team SE Lada VFTS H2 X
31 Merencsics Árpád Szemmelroth Anetta HUN/HUN Solid Racing Team Kft. Suzuki Swift Gti MK1 H1 X
32 Zsíros Imre Erdélyi László HUN/HUN Dynamic Rally Team SE Lada VFTS H2 X
33 Csomor László Patai Sándor HUN/HUN DMTK Autósport Lada VFTS H1 X
34 Szűcs Péter Szilassy László HUN/HUN S.C.A.R. Ungheria SE Lada VFTS H1 X
35 Mészáros Attila Pataki Jenő HUN/HUN Dynamic Rally Team SE Lada 2101 D2 X
36 Király Gábor Király-Molnár Alexandra HUN/HUN Garzone R.O.P Kft. Lada VFTS H1 X
37 Dornai Tibor Főcze Tibor HUN/HUN S.C.A.R. Ungheria SE Lada VFTS H1 X
38 Födő Imre Szab Bence HUN/HUN Dynamic Rally Team SE Lada VFTS H2 X
39 Magyar Péter Tukacs Ákos HUN/HUN Sopianae Tse Lada 21011 H1 X
40 Kenderesi Árpád Gungl Viktor HUN/HUN Ke-Ke Racing Team Volkswagen Golf 11 H3 X
41 Gyenes András Horváth Levente György HUN/HUN Solid Racing Team VAZ 2101 Lada H1 X
42 Blahó Norbert Gálik Kata HUN/HUN Sopianae Tse Lada 2105 H1 X
43 Galambos Gábor Mátyás György HUN/HUN Juhász-Média Kft. Lada 21011/2106 H1 X
44 Endrődi Harri Kulcsár Dániel HUN/HUN TMC Rallysport Kft. Tatra 613 H3 X
Z Mérai Róbert Audi Quattro
ORB NEVEZÉSEK
S4 Németh 16V Péterné Hunyadi Renáta Horváth Rallye ASE Mini Cooper 1,6 S
S3 Nagy Dávid Nagy János Horváth Rallye ASE Trabant 601 S
S2 Szilágyi Dezső Németh 8V Dániel Péter Horváth Rallye ASE Trabant 601 S
S1 Alfölföldi Róbert Török Ádám Sopianae Technikai TSE Skoda Favorit
OOO Tóth-Gili Ferenc Csökő Zoltán/Tóth-Gili Tamás Gil-Trade Citroen R2 C2
OO Márta János Hényel Ágoston Dynamic Rally Team SE Lada 2107
O László Zoltán László Martin Turán Motorsport Subaru Impreza
Sorsz. 1. Versenyző 2. Versenyző Nemz. Nevező Versenyautó Géposztály
1 Herczig Norbert Bacigal Igor HUN/HUN Skoda Rally Team Hungaria Skoda Octavia WRC ORB-P-14
2 Balogh János Holczer Dániel HUN/HUN Energy RT Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-3
3 Ifj. Tóth János Szőke Tamás HUN/HUN Peugeot Total Hungaria Rally Team Peugeot 208T16 R5 ORB-2
4 Spitzmüller Csaba Béres László HUN/HUN Full-Gas Motorsport Egyesület Mitsubishi Lancer Evo X ORB-2
5 Kazár Miklós Ferencz Ramón HUN/HUN Proracers.hu Kft. Ford Fiesta R5 ORB-2
6 Hadik András Kertész Krisztián HUN/HUN Hadik Rallye Team Ford Fiesta R5 ORB-2
7 Matics Mihály Zejda Viktória HUN/HUN Red Ribbon Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX RS ORB-3
8 Vincze Ferenc Kuti Péter HUN/HUN Overdose-Média Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX R4 ORB-2
9 Ollé Sándor Czakó-Budai Annamária HUN/HUN TMC Rallysport Kft. Ford Fiesta S2000 ORB-2
10 Velenczei Ádám Farnadi Ágnes HUN/HUN Overdose-Média Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX R4 ORB-2
11 Osváth Péter Nemes Csaba HUN/HUN MR Racing SE Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-3
12 Rongits Attila Hannus László HUN/HUN Ba-Ro Motorsport Mitsubishi Lancer Evo IX RS ORB-3
14 Lencse Zoltán Hofbauer Tamás HUN/HUN Trg System Kft. Ford Fiesta R5 ORB-2
15 Ranga Péter HUN/ Topp Autó 2010 Kft.-Topp-Cars Rallye T. Skoda Fabia R5 ORB-2
16 Kovács Antal Istovics Gergely HUN/HUN MR Racing SE Ford Fiesta R5 ORB-2
17 Bútor Róbert Tagai Róbert HUN/HUN Dynamic Rally Team SE Peugeot 306 Maxi Kit-Car ORB-P-13
18 Bodolai László Czokó Attila HUN/HUN Öko Racing Média Kft. Ford Fiesta R5 ORB-2
19 Trencsényi József Verba Gábor HUN/HUN Extrém Sport Team Kft. Ford Fiesta R5 ORB-2
20 Ifj. Cseh Vilmos Németh Gergely HUN/HUN MR Racing SE Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-3
21 Maricsek Miklós Notheisz Ivett HUN/HUN MR Racing SE Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-2
22 Kurtos Róbert Herceg Szabolcs HUN/HUN North Racing Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-3
23 Baumgartner Balázs Baumgartner Péter HUN/HUN Hadik Rallye Team Subaru Impreza ORB-3
24 Klausz Kristóf HUN/ KLAUS Motorsport Peugeot 208 R2 ORB-6
25 Rafael Tamás Szabó Balázs HUN/HUN Rigó Motorsport SE BMW E87 ORB-4
26 Lángi Attila HUN/ Dynamic Rally Team SE BMW E86 z4m ORB-4
27 Hoffer Zsolt Milcsevics Lóránt HUN/HUN BRSE Hungarian Police Rallye Team Opel Adam R2 ORB-6
28 Tábori Ákos Nagy Attila HUN/HUN T&T Sportmarketing Kft. Citroen C2R2MAX ORB-6
29 Baracskai Zsolt Lovász Tibor HUN/HUN BA-RO Motorsport Citroen C2R2MAX ORB-6
30 Németh 16V Péter HUN/HUN Citroen C2 R2 MAX ORB-6
31 Alberti Szabolcs Földi Nikolett HUN/HUN Laroco MSC Honda Civic R3 ORB-5
32 Jedloczky László Hubicska Melinda HUN/HUN MAFC AMS Szakosztály Subaru Impreza WRX STI ORB-3
33 Halmos Gábor HUN/ Turán Motorsport Egyesület BMW E36 ORB-4
34 Strider Zoltán Apkó András HUN/HUN Overdose-Média Kft. Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-P-14
35 Schubert István Mészáros Sándor HUN/HUN MAFC AMS Szakosztály Mitsubishi Lancer Evo VI ORB-P-14
36 Kocsomba Károly Bárdos Péter HUN/HUN Speed Rally Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo VII ORB-P-14
37 Amrein László Kovács Szabolcs HUN/HUN MR Racing SE Mitsubishi Lancer Evo IX ORB-P-14
38 Lajtai Zsolt Matulik Máté HUN/HUN Lajtai Rally Team SE Ford RS Escort Cosworth ORB-P-14
39 Lajosházi Csaba Takács Gábor HUN/HUN Speed Rally Team Kft. Mitsubishi Lancer Evo VII ORB-P-14
40 Vígh Milán HUN/ Dynamic Rally Team SE Subaru Impreza ORB-P-14
41 Veréb Zoltán Papp Tamás HUN/HUN SPEEDY Motorsport Lada VFTS ORB-P-12
42 Kronome Ákos Bacsa Tamás HUN/HUN Arable Racing Kft. Skoda Fabia ORB-P-11
43 Köbli Károly Bán Vikto HUN/HUN Topp Autó 2010 Kft.-Topp-Cars Rallye T. Skoda Felicia 1.4 Kit-Car ORB-P-11
44 Szauer Gergő Rácz László HUN/HUN Topp Autó 2010 Kft.-Topp-Cars Rallye T. Lada 2105 ORB-P-12
45 Zsebe Gábor Molnár Zsolt HUN/HUN Sopianae TSE Skoda Felicia ORB-P-11
Z Jovánovics János Jovánovics Milán HUN/HUN Balatonyi Rallye Team Lada 2101
ORC NEVEZÉSEK
50 Gyarmati Ariel Kocsis György HUN/HUN MR Racing SE Mitsubishi Lancer Evo VI ORC-P-14
51 Hevesi István Vánsza Zsolt HUN/HUN North Racing Kft. Mitsubishi Lancer Evo VI ORC-P-14
52 Domonkos László Horváth István HUN/HUN LAROCO MSC Mitsubishi Lancer Evo VIII ORC-P-14
53 Balla Tamás Csáthy Miklós HUN/HUN MAFC AMS Szakosztály BMW M3 ORC-P-14
54 Riczkó Gábor Deák Henrietta HUN/HUN Rigó Motorsport SE BMW E36 M3 ORC-P-14
55 Ifj. Kanyik Antal Nyirfás Julianna HUN/HUN Főtaxi Autósport SC Fiat Grande Punto Abarth ORC-P-13
56 Lencsés Zsolt Juhász Ildikó HUN/HUN MAFC AMS Szakosztály Honda Civic Type-R ORC-P-13
57 Keszthelyi Róbert Pardi Kata HUN/HUN Ke-Ke Racing Team Opel Astra F GSI Turbo ORC-P-14
58 Kató József Taky Zoltán HUN/HUN TMC Rallysport Kft. Lada VFTS ORC-P-12

Mecsek Rallye - szponzorok Mecsek Rallye - szponzorok
Új Ház Centrum - Az építőanyagok forrása